Blue wedding & baptism !!
Blue wedding & baptism!!
Ενα υπερλαμπρο ζευγαρι ο Νίκος & η Χριστινα εκαναν τον γαμο τους και την βαπτιση της Σύλβιας ένα υπέροχο πάρτυ για όλους τους καλεσμενους τους!! Sparkle everywhere!!
Ένα απ τα αγαπημενα μου ζευγάρια ο Παναγιώτης και η Βασιλική παντρεύτηκαν και βαπτισαν το αγγελουδι τους στον Ιερό Ναό Αποστόλου Παύλου στην Κόρινθο!!
Ένας όμορφος γάμος και μια βάπτιση στον συνοικισμό Κορίνθου με στολισμό απο λευκά λουλούδια με καρπους και γαλάζιες αποχρώσεις για τον Δήμο και την Αγγελίνα!! Το κτήμα Πιέτρης μας φιλοξένησε για να στήσουμε ένα τραπέζι ευχών και τον στολισμό των τραπεζιών!!
I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Τον γαμπρό τον γνώριζα, την νύφη την γνώρισα καλύτερα μέσα απ την οργάνωση του γάμου τους και έχω να πω ότι είναι δυο παιδιά με χιούμορ και πολύ καλή καρδιά. Μου εμπιστεύτηκαν τον στολισμό του γάμου τους και τους ευχαριστώ πολύ γι αυτό !! Να ζήσετε και να σας ζήσει ο μικρός Βασίλης!!
Δημιουργήσαμε τον στολισμό στον γάμο του Μπάμπη και της Νατάσας ενός πολύ ωραίου ζευγαριού με την πιο χαμογελαστή νύφη!! Ήταν όλα υπέροχα με πολύ ωραίες συνθέσεις λουλουδιών από παιώνιες, ορτανσίες και πολλά ακόμα λουλούδια που ανέδειξαν ένα τέλειο νυφικό!! Το πολύ ωραίο candy bar στήθηκε στο κέντρο της δεξίωσης !! Να ζήσετε ευτυχισμένοι και να σας ζήσει το αγγελούδι σας!!!
Ένα γλυκό ζευγάρι ο Βασίλης & η Μαργαρίτα παντρεύτηκε και βάφτισε την κορούλα τους στην Αρχαία Κόρινθο! Το Paty’s handmade ανέλαβε τον στολισμό των μυστηρίων με boho chic style με πρωτότυπα λουλούδια ! Να ζήσετε ευτυχισμένοι και να σας ζήσει η μικρούλα σας!!
Ο γάμος Μίλτου & Μαρίας, και η βαφτιση του μικρού τους Βαγγέλη ήταν μαγικά! Τι να πω γι αυτά τα παιδιά; Σούπερ ζευγάρι, νέα και όμορφα παιδιά μου εμπιστεύτηκαν τον γάμο τους να γίνουν όλα όπως τα είχαν ονειρευτεί και νομίζω τα καταφέραμε!! Να ζήσετε , να ευτυχίσετε και να σας ζήσει ο μικρός Βαγγέλης!!
Σικυώνος 13 & Περιάνδρου, Κιάτο!
Ε: patriciakonstantinidi@hotmail.com
T: 27420 21291 – M: 698 0416 404
Η ιστοσελίδα patyshandmade.gr ανήκει στην διοργανώτρια εκδηλώσεων & μυστηρίων Γιώτα Κωνσταντινίδη με έδρα το Κιάτο Κορινθίας. Με την πρόσβαση σας στον ιστότοπο μας, αλλά και στις υποσέλιδες του, συμφωνείτε με την παρούσα Πολιτική Χρήσης. Εάν δεν συμφωνείτε με οποιονδήποτε από τους παρακάτω όρους, απαγορεύεται η χρήση ή η πρόσβαση στον ιστότοπο μας.
"moove_gdpr_popup" - Αυτό το cookie το χρησιμοποιούμε για να αποθηκεύουμε τις προτιμήσεις σας όσων αφορά τα cookies.